درباره ما

ایران رایتینگ

ایران رایتینگ در سال ۱۳۹۶ با رویکردی نوین و کادری مجرب در جهت بالا بردن سطح علمی کشور تاسیس گردیده و مفتخر است تا برای نخستین بار در سطح کشور اقدام به ویراستاری و نمونه خوانی متون انگلیسی توسط ویراستاران نیتیو آمریکایی بنماید.

همچنین با توجه به نرخ ارز و هزینه های گزافی که دانشجویان و محققان جهت تصحیح و ویرایش متون انگلیسی خود توسط افراد نیتیو پرداخت می کردند (که بعضا ویراستاران، غیر نیتیو و غیر متخصص در امر ویراستاری بودند)، ایران رایتینگ را بر آن داشت تا وارد این عرصه شود تا ضمن اطمینان از ویرایش متون توسط ویراستاران نیتیو آمریکایی و متخصص در امر ویراستاری، هزینه ها را نیز به حداقل رسانده که بدون واسطه و به ریال قابل پرداخت می باشد. اساتید محترم دانشگاه ها، دانشجویان، محققان و پژوهشگران می توانند جهت ویراستاری پایان نامه ها، مقالات علمی، SOP و تحقیقات علمی-پژوهشی خود از خدمات ایران رایتینگ استفاده نمایند. پروژه های مذکور جهت چاپ نیازمند ویراستاری دقیق و حرفه ای می باشند که علارغم وجود اساتید متخصص در کشور باز هم شاهد اشتباهات ساختاری، دستوری و استفاده از لغات نامناسب زبان انگلیسی در ویراستاری این پروژه ها می باشیم.

در همین راستا ایران رایتینگ برای نخستین بار در کشور به بررسی سرقت علمی پایان نامه ها و مقالات علمی در کلیه رشته ها و مقاطع به دو زبان فارسی و انگلیسی توسط معتبرترین سرویس تشخیص سرقت علمی دنیا iThenticate می نماید. لازم بذکر می باشد که با توجه به هزینه های بالای این سرویس (پرداخت دلاری) که در این بین بعضا شاهد افراد سودجو نیز می باشیم، مجموعه ایران رایتینگ را بر آن داشت تا وارد این عرصه شود تا این سرویس به راحتی و با هزینه ای بسیار کمتر ارائه شود و همچنین شاهد رشد علمی و حذف این مهم در پژوهش های علمی محققان باشیم.

 

هدف ما جلب رضایت شماست.